Chcete zažít opravdu luxusní a nezapomenutelnou dovolenou? Vyrazte na Maledivy. Země tisíců ostrovů vás nadchne − sněhobílý písek, průzračné moře, azurové nebe a stabilně krásné počasí. Jaká jsou další lákadla?

Podmořská nádhera

Maledivy jsou vlastně atoly, tedy korálové ostrovy. To znamená jediné − na své si tady přijdou všichni milovníci podmořského života. Na Maledivách se potápějte a šnorchlujte − to, co uvidíte pod hladinou, možná nezahlédnete nikde jinde. A s trochou štěstí dokonce narazíte i na žraloka, vždyť v maledivských vodách jich plave asi 26 druhů.

Rybaření

Spíš než pozorovat vás baví lovit? Žádný problém. Skoro každý hotel na Maledivách pořádá rybářské výlety, a to v kteroukoliv denní či noční dobu. Všechny úlovky si můžete i ugrilovat. Pokud se vám nechce lovit, ale rybu byste si dali, nezoufejte. Čerstvé a chutné ryby dostanete na Maledivách téměř v každé restauraci.

Sport a odpočinek

Na vrcholu blaha budou na Maledivách i zarytí sportovci. Dáte přednost vodnímu lyžování, windsurfingu, jachtingu nebo golfu? A po špičkových výkonech zasloužená odměna − odpočinek v lázních. Téměř v každém resortu najdete kvalitní wellness centrum.

Výlet do hlavního města

Pokud chcete poznat skutečný život na Maledivách, vydejte se na jeden z obydlených ostrovů. Co takhle hlavní město Malé? Navštivte třeba Prezidentský palác, Páteční mešitu či Islámské centrum. Za vidění stojí i místní trhy, které vás nadchnou pestrou nabídkou a živelnou atmosférou.